Mistrzostwo potiwerdzone

Mistrzostwo potiwerdzone

Zawsze miło jest poinformować o swoich sukcesach. Tegoroczne Mistrzostwa Nailpro Poland Competitions, to potwierdzenie precyzji, dobrego przygotowania i ogromnych umiejętności naszego Instrukotra SPN Nails Professional – Pauliny Słowik. W dwóch konkurencjach stanęła na podium – Soak Off Gel Application czyli manicure hybrydowy oraz Salon Success czyli salonowy french. Ta wygrana to tylko potwierdzenie, że jeżeli chcesz zacząć pracę w branży stylizacji paznokci, ukończyć kurs kosmetyczny Katowice okolice Śląsk – to właściwy adres. Praca z doświadczonym instruktorem, posiadającym ogromne doświadczenie w branży stylizacji paznokci, pozwoli ci w krótkim czasie zdobyć podstawową wiedzę branżową. Jeżeli jesteś już stylistką paznokci, pomyśl o swoim doszkoleniu i podniesieniu kwalifikacji – może już niebawem to Ty staniesz na podium.

Mistrzostwa Nailpro Poland Competitions są integralną częścią turnieju Nailpro CUP Eastern Europe Competitions, w ramach którego mistrzostwa Nailpro Competitions odbywają się w 7 krajach europejskich: Ukraina, Polska, Bułgaria, Czechy, Rumunia, Słowacja.

Mistrzostwa są otwarte dla wszystkich specjalistów branży paznokciowej, którzy posiadają uprawnienia i kwalifikacje do świadczenia usług stylizacji paznokci. Początkujący i mistrzowie z krajów, w których ten rodzaj działalności nie podlega licencjonowaniu/uprawnieniom, mogą również wziąć w nich udział. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przedstawienia przez uczestnika kwalifikacji / uprawnień potwierdzających ukończenie profesjonalnego szkolenia stylizacji paznokci.

Soak Off Gel Application – 3 miejsce Paulina Słowik instruktor SPN

Salon Success – 2 miejsce Paulina Słowik instruktor SPN